RYTUAŁY MAGICZNE


Jako Rytualistka już od ponad 15 lat staram się pomóc wszystkim, którzy szukają pomocy w trudnych dla siebie chwilach.  Rytuały Magiczne oparte tylko na energii natury stosuję z powodzeniem i daję nadzieję na pozytywne zakończenie wielu trapiących Was spraw.  Energia, którą wykorzystuję oparta jest tylko na Białej Magii – nigdy nie używam Czarnej Magii a na prośby o jej użycie nawet nie odpowiadam.  Sukces całego Rytuału magicznego opieram na Twoich dobrych intencjach, zachowaniu spokoju oraz rozwagi – bez tych rzeczy nie ma sensu rozpoczynać całego ceremoniału.

 

Podstawową rzeczą jaką stosuję w pracy jest szczęście oraz dbanie o to, aby nikomu nie stała się krzywda. Musisz pamiętać, że energia ze złych intencji powróci do Ciebie z potrójna siłą. Dlatego też dbam o Twoje dobro – oczywiście o swoje bezpieczeństwo również.  Dlatego – jak już zdecydujesz się na wykonanie Rytuału Magicznego – dokładnie przemyśl swoją intencję i miej wewnętrzną pewność , że kierują Tobą tylko dobre emocje.  W razie wątpliwości zawsze może do mnie napisać : liann@rytualy-magiczne.pl

 

rytual_milosci

Korzystam tylko z naturalnych energii

Do wykonania Rytuału używam tylko na naturalnej energii żywiołów.  Jest to energia ognia, wody, powietrza i ziemi. Nigdy nie stosuję czarnej magii i nie robię w tym wyjątków.

 

Rytuały magiczne to specyficzny rodzaj magii gdzie często są zadawane pytania o gwarancję?  Rytuał Magiczny i związana z tym energia to nie sprzęt RTV. Efekt rytuału aby był skuteczny jest uzależniony od wielu czynników.  Oprócz pracy maga wymagana jest intencja w którą zlecający naprawdę wierzy. Właśnie ta wiara i chęć spełnienia ma ogromy szpływ na całość tego procesu. Dlatego patrząc na wyniki praktyczne – można powiedzieć, że efekt jest już po kilku dniach ale nawet po kilkunastu miesiącach.

 

Oczywiście i nie będę okłamywała, że są sytuacje wymagające wykonania dodatkowych zabiegów magicznych. Każda sprawa jest indywidualna i należy ją właśnie w ten sposób rozpatrywać.

WYKONANYCH RYTUAŁÓW?


Liczby poniżej są cały czas modyfikowane. Codziennie mogą się zmieniać w zależności od wykonanych zleceń.

Czas na przygotowanie rytuału to około 3 dni + czas wykonania ( w zależności od zamówienia )

700+


MIŁOŚĆ

550+


ZDRADA

670+


FINANSE

1340+


INTENCYJNE

WYBIERZ RYTUAŁ I ODNIEŚ SUKCES


Poniżej przedstawiam najczęściej wybierane rytuały przez klientów. Ale pamiętaj, że to tylko przykładowe.

Wykonują również dziesiątki innych Rytuałów i jeżeli będziesz chciał skorzystać z oferty napisz do mnie wiadomość e-mail.

Rytuał silnej Miłości

Rytuał pomagający w utrzymaniu prawdziwej miłości w związku już istniejącym lub rozkochaniu w sobie wybranego partnera. Zastosuj go gdy twoje serce wie, że To prawdziwa miłość.

rytuał powrotu ukochanej osoby

Gdy rozstanie jest dla Ciebie trudne do akceptacji możesz zastosować rytuał POWROTU ukochanej osoby. Pomoże on w powrocie Waszej miłości

zaklęcie miłosne – magia żywiołów

Bardzo silne zaklęcie, które ma za zadanie rozkochać w sobie wybraną osobę. Stosowane tylko wtedy jak inne sposoby nie zdają egzaminu.

Rytuał ochronny

W trudnych momentach gdy czujesz, że coś cię trzyma w uścisku a sytuacja wydaje się beznadziejna może to oznaczać negatywny atak energetyczny na Ciebie. Może to być osoba, która Ci po prostu źle życzy. W tym momencie zastosuj Rytuał Ochronny, który działa jak prawdziwa tarcza.

Rytuał intencyjny

Rytuał Intencyjny możesz zamówić w dowolnej sprawie jaką chcesz pozytywnie zakończyć. Gdy coś jest dla Ciebie ważne i chcesz aby zakończyło to się powodzeniem zamów Rytuał już teraz.

Rytuał obfitości

Wyjątkowy Rytuał dla osób, które chcą powiększyć swój stan posiadania do poziomu godnego życia. Nie zrobi On z Ciebie milionera, ale może pomóc w sytuacjach gdy szukasz nadziei na przyszłość lepszego życia.