WRÓŻENIE Z KART TAROTA I LENORMAND


 

Moja oferta przeznaczona jest dla osób poważnych i wiedzących czego chcą od życia. Karty Tarota to system prognostyczny z którym należy się obchodzić rozważnie i ostrożnie. Działanie kart wykorzystuje do tej pory niepoznane do końca energie z którymi nie warto żartować. Jeżeli ty zaczniesz żartować z kart to one … też pożartują. Dlatego moje wróżby są przeznaczone tylko dla osób pełnoletnich. Nie wróżę także kobietom w ciąży oraz nie odpowiadam na pytania dotyczące śmierci.

 

W moich interpretacjach głównie polegam na intuicji oraz archetypach Tarota.  Oczywiście swoją wiedzę cały czas pogłębiam aby służyć Wam  najlepszą pomocą jakiej oczekujecie.  Nigdy nie piszę własnego zdania a wszelkie sugestie i ostrzeżenia opisuję z przesłania danego rozkładu kart.  Niczego nie ukrywam, więc masz pewność, że dowiesz się wszystkiego co Ci zostało przesłane w odpowiedzi. Każde pytanie traktuję równie poważnie oraz dopasowuję najlepszą talię kart z której spodziewam się najbardziej obiektywnej odpowiedzi. Wiele lat spędzonych w pracy z kartami Tarota, kartami Lenormand i Runami daje mi moc którą chcę się również podzielić z  Wami.

 

Tarot a Miłość

Jeżeli masz problemy w miłości i chcesz poznać co zrobić aby było lepiej – już teraz zobacz w rozkład kart Tarota. Jeżeli poznałaś nowego partnera lub masz romans – sprawdź co Was czeka. Zobacz drogi jakie prognozują karty i wybierz zgodnie z intuicją oraz prognozą z kart.

Tarot a Finanse

W problemach finansowych specjalne rozkłady kart Tarota pokazują Twoją dalszą drogę. Zobacz co w przyszłości jest Ci przeznaczone i zmień bieg wydarzeń na korzystny. Nie czekaj tylko już teraz zobacz w swoją przyszłość. Odzyskaj godne życie.

Tarot a Rodzina

Jeden z najważniejszych aspektów życiowych, które mają ogromny szpływ na nasze życie. Rodzina jest szczęściem. To właśnie dzięki niej możemy czuć się spełnieni. Jednak życie nie jest idealne. Problemy rodzinne zazwyczaj zostawiają jakiś ślad w naszym życiu, a przecież zawsze można ich uniknąć. . .

To naprawdę działa. Nigdy nie wierzyłam w tarota a jednak teraz się przekonałam. Wróżba spełniła się w 100%. Dziękuję.i na pewno o coś jeszcze zapytam.

~Joasia

Liann powiedziałaś o czymś czego się nie spodziewałam. Wróżba powoli się spełnia i widzę, że rada pomogła. Dziękuję za słowa otuchy. Podtrzymałaś mnie na duchu.Thx.

~ Bożenka

Ten facet robił sobie ze mnie cały czas jaja. Do wszystkiego się przyznał a teraz chce przeprosić. Gdyby nie ty pewnie bym we wszystkie te bzdury wierzyła. Karty to przewidziały…

~ Ania

Tarot a Zdrowie

Zdrowie też należy do najważniejszych wartości naszego życia. W każdej chwili możesz zapytać kart w tej ważnej kwestii. Musisz jednak pamiętać, że nic nie zastąpi wizyty u swojego lekarza.

Tarot a Praca

W czasach łatwych i trudnych praca pozwala nam na zachowanie godnego stylu życia. Częste konflikty i niepewność dnia jutrzejszego zmusza nas do podejmowania trudnych decyzji. Karty tarota pomogą w sprawdzeniu przyszłości i pomocy w nurtujących pytaniach.

Inne dziedziny

Spośród dziedzin wymienionych na tej stronie oczywiście możesz zadać dowolne inne pytanie związane z innymi sprawami. Postaram się na wszystkie odpowiedzieć i pokazać możliwe drogi rozwoju.